La Maison D'Adele

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Kindvriendelijk

  • Huisdieren

Locatie

    Gelegen binnen een korte wandeling van 9 minuten van Eglise Saint Christophe, beschikt dit comfortabele La Maison D'Adele Neufchâteau hotel over 4 kamers met uitzicht op de stad. Gasten van de bed en breakfast kunnen genieten van een wifi in de kamers.

    Het hotel is gelegen op een korte afstand van het Amfitheater. Historische bezienswaardigheden hier zijn onder andere Fort de Bourlémont, dat binnen 3 km afstand van La Maison D'Adele ligt.

    De kamers beschikken over een privébadkamers met een apart toilet en een douche.

    Het serveert elke ochtend een heerlijk ontbijt. U kunt een gastronomische ervaring opdoen in Restaurant L'Evidence, dat Franse keuken binnen het bereik van het pand in Neufchâteau aanbiedt.

    Kameropties bij La Maison D'Adele Neufchâteau

    De kamers beschikken over een privébadkamers met een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Maison D'Adele Neufchâteau Kamer foto La Maison D'Adele Neufchâteau Kamer foto La Maison D'Adele Neufchâteau Keuken foto La Maison D'Adele Neufchâteau Kamer foto
    Familie Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 23 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    La Maison D'Adele Neufchâteau Kamer foto La Maison D'Adele Neufchâteau Bedden foto La Maison D'Adele Neufchâteau Faciliteiten foto La Maison D'Adele Neufchâteau Keuken foto
    Familie Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 21 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +
    La Maison D'Adele Neufchâteau Keuken foto La Maison D'Adele Neufchâteau Faciliteiten foto La Maison D'Adele Neufchâteau Kamer foto La Maison D'Adele Neufchâteau Kamer foto La Maison D'Adele Neufchâteau Kamer foto
    Double Kamer

    Grootte: 18 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    La Maison D'Adele Neufchâteau Kamer foto La Maison D'Adele Neufchâteau Kamer foto
    Double Kamer

    Grootte: 16 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij La Maison D'Adele Neufchâteau

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van La Maison D'Adele Neufchâteau

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is La Maison D'Adele hotel huisdiervriendelijk?
      In La Maison D'Adele hotel kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    La Maison D'Adele Neufchâteau